Yukarı
Çık

TEKNİK KİMYASALLAR

Çöp Konteyner Temizlik Deterjanı

temizlik kimyasalları

 

 

Çöp Konteyner Temizlik Deterjanı

 

Çöp kamyonları kullanılma amacından ötürü çok kısa zamanda özellikle yağ kaynaklı kirlenmeyle beraber zamanla katmanlaşmaya başlayan bir kirlenmeye maruz kalır.Ürün bu ağır kirlenmeyi mükemmel bir şekilde temizler.Aynı zamanda bakterileşmeyi önleyerek kokuşmayı engeller.

İçeriğindeki yüksek yağ sökücü bileşik sayesinde, yüzey üzerinde tutunan inatçı yağları, kiri yapılacak tek uygulamada söker, derinlemesine temizlik ve hijyen sağlar. Ekstra durulama gerektirmez. Piyasadaki diğer konteyner dezenfektanları metale zarar verirken, ege Çöp Konteyner Ve Araç Temizleme ve Dezenfektan Sıvısı konteyner dezenfektanı metale zarar vermez.

 

Kullanma Talimatı;

 

59 litre suya 1 litre konteynır dezenfektanı kullanılarak hava ile temasında köpük elde edilir. Temizlenecek olan bölgeye manuel olarak uygulanır. Uygulamanın ardından 15 ila 20 dakika içerisinde bölgedeki yağı, kiri, pası temizler ve kendini yok eder.

KURUMSAL

HACİM KİMYA tarafından hayata geçirilen bu hizmetlerle, kalite yönetimi hedefiyle, müşteri ve personel memnuniyetine ciddi ölçüde katkı sağlamaktayız. Alanında sahip olduğumuz deneyim ve güçlü organizasyon yapısı ile müşterilerinin üzerinde büyük iş yükünü ortadan kaldırmayı amaçlamaktayız.