Yukarı
Çık

AİR FRESHENER

Bambu Odunsu 110 Ml

temizlik kimyasalları

Bambu Odunsu 110 Ml

Bambu Vanilya 110 Ml

 

 

 

Bambu Odunsu 110 Ml

 

Bambu çubukları sayesinde koku kullanılan tüm odaya yayılmasını sağlamaktadır. Bambu herkesin bildiği gibi kısa sürede sıvıları emme özelliğine sahip bir malzemedir. Bu sayede kokusu odanın her yerine hızla yayılmaktadır. Oda kokusunun kullanıldığı odanın büyüklüğü kokunun yayılması hızında etkili olmaktadır. Küçük odalarda kokusunu daha kısa sürede hissedebilirken büyük ve geniş odalarda bu koku zamanla yayılmaktadır.

Kokunun kalıcılığını sağlamak ve yoğunluğunu arttırmak istediğinizde bambu çubukları ters çevirmeniz yeterli olmaktadır. Kolay bir kullanım olması ürünü daha etkili hale getirmektedir.

Kullanım süresi 30 ila 45 gün arasında değişmektedir. Uzun süreli kullanımı olması armağan olarak ürünü sunmanız halinde de kalıcı bir hediye anlamına gelmektedir.

 

 

KURUMSAL

HACİM KİMYA tarafından hayata geçirilen bu hizmetlerle, kalite yönetimi hedefiyle, müşteri ve personel memnuniyetine ciddi ölçüde katkı sağlamaktayız. Alanında sahip olduğumuz deneyim ve güçlü organizasyon yapısı ile müşterilerinin üzerinde büyük iş yükünü ortadan kaldırmayı amaçlamaktayız.