Yukarı
Çık

BUZDOLABI HİJYENİK TEMİZLEYİCİ

Buzdolabı Hijyenik Temizleyici

temizlik kimyasalları

 

 

Buzdolabı Hijyenik Temizleyici

 

Beyaz eşya sektöründe muadili bulunmayan, konsantre, anti-bakteriyel, doğada organik olarak çözünebilen, güvenlik sertifikası, ISO 9001 belgeleriyle kalitesi onaylanmış sınıfında özel bir üründür.

Yerli ve ithal tüm beyaz eşya ve ankastre ürünlerde tüketicilerin kullanımına sunulmaktadır.

500 Ml / 5 Kg / 10 Kg / 20 Kg / 30 Kg / ambalajlarda kullanılmaktadır.

 

Buzdolabı ilk kullanımındaki endüstriyel tozların temizliği, plastik kokuların giderilmesi, mutfak eşyalarının tümünde (Fırın, bulaşık makinesi, ocaklar ( çelik, emaye,seramik), fayans, tezgah, ahşap, davlumbaz ve aspiratör yağları gibi iddialı kirliliklerde, genel temizliklerde ( yüzey, cam, lavabo ve banyo), buzdolabı iç yüzeyi, klima ve büro makinelerinin dış yüzeylerindeki sararmaların giderilmesinde, halı ve giysilerdeki iddialı lekelerin çıkarılmasında (su ile seyreltmeden birebir uygulama yapılmalı) kullanımı tavsiye edilmektedir.

KURUMSAL

HACİM KİMYA tarafından hayata geçirilen bu hizmetlerle, kalite yönetimi hedefiyle, müşteri ve personel memnuniyetine ciddi ölçüde katkı sağlamaktayız. Alanında sahip olduğumuz deneyim ve güçlü organizasyon yapısı ile müşterilerinin üzerinde büyük iş yükünü ortadan kaldırmayı amaçlamaktayız.