Yukarı
Çık

SOĞUK HAVA DEPOSU HİJYENİK TEMİZLEYİCİ

Soğuk Hava Deposu Hijyenik Temizleyici

temizlik kimyasalları

 

 

Soğuk Hava Deposu Hijyenik Temizleyici

 

çalışma esnasında dahi kullanılabilir ve soğuk hava depolarındaki yağ, içyağı ve etiket lekelerini temizler. Temizleme esnasında besinleri dışarıya taşımak, deponun buzlarını çözmek ya da soğutma zincirini bozmak gerekmez. Frigosan –25°C'a kadar düşük ısılarda kullanılabilir. Ürün, fazla köpürmediği için döner başlıklı makinelerle ya da spreyleme yöntemiyle kullanılabilir. Patlama korumalı makinelerin kullanımına gerek yoktur. Temizleme işleminden sonra yüzeyler hızlı bir şekilde kurur ve pürüzsüz bir görünüm kazanır. Frigosan, besin hazırlama bölgelerinde kullanımı sertifikalandırılmış bir üründür.

Soğuk hava depolarının yer ve duvarlarındaki seramik karolar, güvenlik karoları, porselen karolar, endüstriyel zemin kaplamaları (şap, kaplamalı beton vb.),
paslanmaz çelik, alüminyum ve sentetik materyaller üzerinde kullanıma uygundur.

5 Kg / 10 Kg / 20 Kg / 30 Kg ambalajlarda kullanılmaktadır.

Kullanma Talimatı;

Seyreltmeden kullanın. Soğuk hava depolarına su, nemli bezler ya da paspasların girmemesine dikkat edin! 

 

KURUMSAL

HACİM KİMYA tarafından hayata geçirilen bu hizmetlerle, kalite yönetimi hedefiyle, müşteri ve personel memnuniyetine ciddi ölçüde katkı sağlamaktayız. Alanında sahip olduğumuz deneyim ve güçlü organizasyon yapısı ile müşterilerinin üzerinde büyük iş yükünü ortadan kaldırmayı amaçlamaktayız.