Yukarı
Çık

TEKNİK KİMYASALLAR

Kombi Temizleyici

temizlik kimyasalları

 

 

 

Kombi Temizleyici

 

Kombi kalorifer tesisat petek temizleme kimyasalı OK-105 her tip ve her marka kombi cihazlarında, plastik ve metal dolaşım tesisatında, dökme ve paralel radyatörlerde,yerden ısıtma sistemlerinde güvenle kullanılır. Kombi ve peteklerinizde oluşmuş kireç, pas ve organik oluşumları giderir. Tıkanıklıkları giderir. Kombi esanjörlerinde oluşmuş kireç ve korozyon birikintilerini yok eder. Radyatörlerindeki çamur birikintilerini eritir, çözer.

1 Kg / 20 Kg ambalajlarda kullanılmaktadır.

 

Kullanma talimatı

 

Kombi Kalorifer Petek Temizleme Kimyasalı konsantredir. Su ile seyreltilerek kullanılır. Kombi tesisatındaki su boşaltılır. Konsantre temizleme sıvısını boşaltım vanasından doldurulur (Peteklerden veya pislik tutucudan). Sistem su ile doldurulur. (Çalışma barına kadar) Kombi 40-50 C ısıda 30 dakika çalıştırılır. Çalışma sonunda sistemdeki su tahliye edilir ve bu işlem makine ile yapılır.

 

KURUMSAL

HACİM KİMYA tarafından hayata geçirilen bu hizmetlerle, kalite yönetimi hedefiyle, müşteri ve personel memnuniyetine ciddi ölçüde katkı sağlamaktayız. Alanında sahip olduğumuz deneyim ve güçlü organizasyon yapısı ile müşterilerinin üzerinde büyük iş yükünü ortadan kaldırmayı amaçlamaktayız.