Yukarı
Çık

OTO TEMİZLİK VE BAKIM

Motor Temizleyici

temizlik kimyasalları

 

 

Motor Temizleyici

 

Motorunuzun dış yüzeyinde temiz ve ışıltılı bir görünüm sağlamak için kullanacağınız Motor Temizleyici; kir, yağ, gres gibi tüm kalıntılardan kurtulmak için mükemmel bir üründür. Akü, distribütör, alternatör gibi elektrik parçaları kapattıktan sonra uygulama yapılır.

 

Kullanma Talimatı;

 

Ön ısıtma için motoru 2 dakika çalıştırıp durdurun.Hava girişini önleyin ve elektrik aksamının su geçirmemesini sağlayın. Bidonu iyice çalkalayın.Motora sürün.10 dakika bekleyip durulayın ve kuruması için motoru 5 dk. rölantide çalıştırın.

Basınçlı kutu. 50°C’nin üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayınız.

Yeterli havalandırmanın olduğu yerlerde kullanınız, uzun süre teneffüs etmeyiniz. Göz ve deri ile temasından kaçınınız, göze geldiği taktirde bol su ile 15 dakika yıkayınız. Herhangi bir tahrişte ve mide bulantısında doktora başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Kullanım şekline uygun kullanınız

 

KURUMSAL

HACİM KİMYA tarafından hayata geçirilen bu hizmetlerle, kalite yönetimi hedefiyle, müşteri ve personel memnuniyetine ciddi ölçüde katkı sağlamaktayız. Alanında sahip olduğumuz deneyim ve güçlü organizasyon yapısı ile müşterilerinin üzerinde büyük iş yükünü ortadan kaldırmayı amaçlamaktayız.