Yukarı
Çık

TEKNİK KİMYASALLAR

Paslanmaz Kaynak Temizlik Sıvısı

temizlik kimyasalları

 

Paslanmak Kaynak Temizleme Sıvısı

 

    Paslanmaz kaynaklarında, kaynak dikişi etrafında oluşan karbon lekesi hoş olmayan bir görüntü meydana getirir.Ve o alan aynı zamanda oksitlenmeye müsait hale gelir.Ürün kaynak dikişi ve çevresine uygulandığı zaman krom tabaka yeniden meydana gelip.Hem görüntü iyileşirken hemde o alan oksitlenmeye korunaklı hale gelecektir.Ürün sıvı  kıvamdadır.

5 Kg / 10 Kg / 20 Kg / 30 Kg ambalajlarda kullanılmaktadır.

Kullanma Talimatı;

     Kaynak yanığı temizlemede kullanılan ürünü homojen hale getirmek için ilk önce iyice çalkalayınız. kullanmadan önce homojen hale gelmesi için iyice karıştırın.Tavsiye edilen uygulama zamanı paslanmaz çeliğin cinsine, kirliliğine ve sıcaklığa göre 30 dak. veya daha fazladır. İşlemden sonra uygulama bölgesini su ile temizleyin. 1 kg ürün ile yaklaşık 80-150 m kaynak yeri temizlenebilir.

KURUMSAL

HACİM KİMYA tarafından hayata geçirilen bu hizmetlerle, kalite yönetimi hedefiyle, müşteri ve personel memnuniyetine ciddi ölçüde katkı sağlamaktayız. Alanında sahip olduğumuz deneyim ve güçlü organizasyon yapısı ile müşterilerinin üzerinde büyük iş yükünü ortadan kaldırmayı amaçlamaktayız.