Yukarı
Çık

ENDÜSTRİYEL DETERJAN

Pro Bulaşık Makine Parlatıcı

temizlik kimyasalları

 

 

Pro Bulaşık  Makine Parlatıcı

 

Az Köpüklü Noniyonik Deterjanlar Ve Su Sertliği Giderici Maddeler Karışımı İçerir, Köpüklen Meyi Önler. Yıkanan Bulaşığın Durulanma Etkinliğini Arttırır, Leke Ve Çiziklere Neden Olmadan Bulaşıkların Çabuk Kurumasını Sağlar. Her Su Sertliğinde Etkilidir. Parfümsüzdür, Koku Yapmaz. Mamül İçindeki Aktif Maddeler Minimum %80 Oranında Doğada Ayrışabilir. %5-15 Nonyonik Aktif Madde, %5-15 Organik Asit, %1-5 Poliakrikat, %5-15 Hidrotrop Ve Boya İçerir.Endüstriyel Bulaşık Makine Parlatıcısından En İyi Sonucu Elde Edebilmek İçin Endüstriyel Bulaşık Makinesi Deterjanı İle Kullanılmalıdır.

5 Kg / 10 Kg / 20 Kg / 30 Kg ambalajlarda kullanılmaktadır.

 

Kullanma Talimatı;

Bulaşık yıkama makinelerinin son durulama suyunda kullanılır.Su sertliğine göre her litre su için 0,3-0,5 g kullanılır. Kullanım miktarı otomatik dozaj ünitesi ile yapılmalıdır. Durulama sıcaklığı en düşük 80ºC, en yüksek 90ºC olmalıdır.

KURUMSAL

HACİM KİMYA tarafından hayata geçirilen bu hizmetlerle, kalite yönetimi hedefiyle, müşteri ve personel memnuniyetine ciddi ölçüde katkı sağlamaktayız. Alanında sahip olduğumuz deneyim ve güçlü organizasyon yapısı ile müşterilerinin üzerinde büyük iş yükünü ortadan kaldırmayı amaçlamaktayız.