Yukarı
Çık

ENDÜSTRİYEL DETERJAN

Pro Inox Parlatıcı

temizlik kimyasalları

 

Pro Inox Parlatıcı

 

 

Mutfak inox temizleyici parlatıcı paslanmaz ve mutfak malzemeleri gibi inoks kaplı yüzeylerin temizlenmesi ve parlatılması için kullanılır. Yüzeydeki parmak izi ve diğer tüm lekelerin temizlenmesi için güvenle bir temizlik yapılması için inoks temizleyici tüketilir. Temizlik sonrası kalıcı parlaklık sağlar inox yüzey temizleyici. Çizilmelere ve darbeye karşı bir bariyer isteniyor ise koruyucu katkılı ürünler seçilmelidir. Paslanmayan inox ocak temizliği için kullanımlarında ocağın soğuk olmasına dikkat ediniz. Paslanmaz inox yüzey temizleyici ürünler su bazlı veya direk kullanım olabilirler. Paslanmaz inoks temizleyici kullanımı çok kolay ve kusursuz iş yapması nedeni ile seçilir. Paslanmaz inoks temizliği öncesi yüzey pas tabakası var ise lütfen öncelikle pas sökücü ile pasını sökünüz. Paslanmaz inox parlatıcı ürünler sonrası yüzey su tutmam özelliği kazanır.

5 Kg / 10 Kg / 20 Kg / 30 Kg ambalajlarda kullanılır.

 

Kullanım Talimatı;

Mutfaklarda inox temizleyici parlatıcı bez veya süngere dökülerek uygulaması yapılabilir. Daha sonra inoks temizleyici kuru bez ile silinip kurulanması gerekir. Silme şeklinde yapılacak uygulama en uygun olanıdır. Sadece silim yönünüzün hep aynı olmasına dikkat ediniz inox temizleyici kullanırken. Daldırma şeklinde inox parlatıcı uygularken parçaların tamamen sıvıya daldırıldığından emin olunuz. Daha sonra inox parlatıcı işlemi bittiğinde kurulama işlemi yapınız.

 

KURUMSAL

HACİM KİMYA tarafından hayata geçirilen bu hizmetlerle, kalite yönetimi hedefiyle, müşteri ve personel memnuniyetine ciddi ölçüde katkı sağlamaktayız. Alanında sahip olduğumuz deneyim ve güçlü organizasyon yapısı ile müşterilerinin üzerinde büyük iş yükünü ortadan kaldırmayı amaçlamaktayız.