Yukarı
Çık

ENDÜSTRİYEL DETERJAN

Pro Konsantre Yağ Sökücü

temizlik kimyasalları

 

 

Pro Konsantre Yağ Sökücü

 

Özellikle hassas yüzeyler için geliştirilmiş olan Pro Konsantre Yağ Sökücü makine kaportaları gibi boyalı boyasız yüzeylerde, plastik parça ve kaplamalarda, zemin ve dış cephe temizliklerinde, motor şasi temizliklerinde, mutfak ekipmanlarından ve davlumbazlardan gıda yağlarının sökülmesinde, branda ve su bazlı mürekkep temizliklerinde, ultrasonic yıkayıcılarda, ham metallerden yağ alma işlemlerinde, özellikle plastik, hassas metal yüzeyler üzerinden mekanik yağ ve kirlilik temizliklerinde, bazı vaks ve cilaların çözülmesinde güvenle kullanılır.

Güçlü formülü sayesinde tüm sanayi yağları ve yoğun kirler üzerinde son derece etkili ve hızlı sonuç verir. Geniş etki alanına sahiptir. Katı yağlar, iç yağları, gres yağları ve bu yağların yüzeyde bıraktığı tortu ve lekeleri kolaylıkla temizleme imkânı sağlar.

5 Kg / 10 Kg / 20 Kg / 30 Kg ambalajlarda kullanılmaktadır.

 

Kullanma Talimatı;

Pro Konsantre Yağ Sökücü tek başına direkt olarak yüzeye uygulanabileceği gibi konsantre formülü sayesinde daldırma, püskürtme ve silme yöntemiyle yüzeye uygulama yapılabilir. Direk ya da su ile konsantre edilen ürün solüsyonu daldırma yöntemiyle yapılan temizliklerde 1/10 -1/20 basınçlı yıkayıcılarda 1/10 –1/20 Buhar temizleyicilerinde 1/15–1/30 püskürtme ve silme yöntemi ile yapılacak temizlik işlemlerinde 1/5–1/10 oranlarında suyla karıştırılarak yapılabilir. Uygulanan alanlarda kalıntı ve kirlilik çok fazla ise, işlem birkaç defa 10’ar dakika arayla tekrar edilebilir. Özellikle gıda işletmelerinde temizlik işlemi sonrasında bol su ile yüzey durulaması yapılmalıdır.

 

 

KURUMSAL

HACİM KİMYA tarafından hayata geçirilen bu hizmetlerle, kalite yönetimi hedefiyle, müşteri ve personel memnuniyetine ciddi ölçüde katkı sağlamaktayız. Alanında sahip olduğumuz deneyim ve güçlü organizasyon yapısı ile müşterilerinin üzerinde büyük iş yükünü ortadan kaldırmayı amaçlamaktayız.