Yukarı
Çık

ENDÜSTRİYEL DETERJAN

Pro Oksijen Bazlı Leke Sökücü

temizlik kimyasalları

 

 

Pro Oksijen Bazlı Leke Sökücü

 

Renkli, beyaz her tür tekstilde, halı ve koltuk lekelerinin çıkartılmasında; lavabo, fayans gibi yüzeylerin temizlik ve hijyeninde kullanılır. Leke çıkartmada: Lekelerin üzerine bir miktar dökünüz, birkaç dakika bekletip el yada çamaşır makinesinde deterjanla ılık veya sıcak suda yıkayınız. Çamaşır makinesinde : Deterjanı makinenin gözüne koyunuz, makine su alırken 5 Ml ürünü direkt deterjanın üzerine dökünüz. Halı ve koltuklarda direkt lekenin üzerine dökülür, bezle ovalanarak lekeler çıkartılır. Halı şampuanları ile yapılan uygulamalarda daha iyi netice alınır. 

5 Kg / 10 Kg / 20 Kg / 30 Kg ambalajlarda kullanılmaktadır.

 

Kullanma Talimatı;

Leke çıkartmada: Lekelerin üzerine bir miktar dökünüz, birkaç dakika bekletip el yada çamaşır makinesinde deterjanla ılık veya sıcak suda yıkayınız.

KURUMSAL

HACİM KİMYA tarafından hayata geçirilen bu hizmetlerle, kalite yönetimi hedefiyle, müşteri ve personel memnuniyetine ciddi ölçüde katkı sağlamaktayız. Alanında sahip olduğumuz deneyim ve güçlü organizasyon yapısı ile müşterilerinin üzerinde büyük iş yükünü ortadan kaldırmayı amaçlamaktayız.