Yukarı
Çık

ENDÜSTRİYEL DETERJAN

Pro Ultra Çamaşır Suyu

temizlik kimyasalları

 

 

Pro Ultra Çamaşır Suyu

 

 

 Ultra yoğun formüllü çamaşır suyudur. Leke çıkarmak ve saniter ortamlarda hijyen sağlamak için kullanılır. Konsantre ve kıvamlı bir üründür.


Tuvalet ve saniter alanlarda (lavabo, tuvalet, çöp kutuları ve konteynerleri) üreyebilecek başlıca bakterilerden bazıları: Aspergillus (kronik öksürük, astım, yorgunluk, kronik başağrıları), Salmonella (diyare, başağrıları, kusma, baş dönmesi, ateş), E. Coli (kanlı diyare, abdominal kramplar). Ortamlarda hijyen sağlamak ve saniter alanları bakterilerden arındırmakta etkilidir.

Düzenli kullanıldığında, saniter alanları dezenfekte eder, Leke çıkarmak için de kullanılabilir.

Konsantre ve kıvamlı bir üründür.

5 Kg / 10 Kg / 20 Kg / 30 Kg ambalajlarda kullanılmaktadır.


Kullanma Talimatı;

Güçlü formülü ile banyo, klozet, lavabo deliklerine dökülür ve yüzeyler silinerek 4-5 dakika bekledikten sonra durulama yapılır. Ortamdaki koku ve lekeler giderilerek hijyen sağlanır.

Zemin ve geniş yüzeyleri temizlemek ve hijyen sağlamak için 5 lt. suya 50 gr. ultra ilave edilip silinir.

Mutfak bezleri-süngerler ultra katılmış suya bastırılarak hem temizlik hem de hijyen sağlanmış olur. Çamaşır beyazlatmak için 5 lt. suya 10 gr. ultra çamaşır suyu ekleyerek yıkama yapılır. Direkt çamaşır üzerine dökmeyiniz.

KURUMSAL

HACİM KİMYA tarafından hayata geçirilen bu hizmetlerle, kalite yönetimi hedefiyle, müşteri ve personel memnuniyetine ciddi ölçüde katkı sağlamaktayız. Alanında sahip olduğumuz deneyim ve güçlü organizasyon yapısı ile müşterilerinin üzerinde büyük iş yükünü ortadan kaldırmayı amaçlamaktayız.